Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Junior- och Ungdoms SM 2015

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Junior- och Ungdoms SM 2015:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adam Hultgren BK Glam Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Adam Hultgren BK Glam Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Adam Hultgren BK Glam Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Albin Carlsson Warpen BK Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Albin Raihle Team Clan BK Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 10:00
Albin Sandberg Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Albin Wase Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Alex Bystedt IFK Göteborg (n) Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Alex Möller BK Prana Ungdom Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Alexander Erlandsson BK Örnen Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Alexander Erlandsson BK Örnen Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Alexander Erlandsson BK Örnen Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Alexander Forsberg BK Frisk Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Alexander Guldhag BK Frisk Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Alexander Rosén Rudberg BK Klossen Junior Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Alexsander Flodin BK Joker Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Alfred Berggren Team Clan BK Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Alfred Berggren Team Clan BK Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Junior Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Junior Flickor Final Junior Flick
Alida Molander Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Alida Molander Team X-Calibur BK Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Alida Molander Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Amanda Gadd Spader Dam Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Amanda Martinsson BK Hallandia Ungdom Flickor Lördagen den 6 december 14:00
Amanda Nyman Höganäs BC Junior Flickor Söndagen den 28 december 10:00
André Kuntsi Tollarps BK Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Andre Lek-Herdin Uppsala BC 90 Junior Pojkar Lördagen den 13 december 10:00
Andreas Olsson BC Cobbers Ungdom Pojkar Söndagen den 7 december 10:00
Andreas Olsson BC Cobbers Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Andreas Olsson BC Cobbers Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Andreas Sylvesson Tollarps BK Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Anna Andersson Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 13 december 10:00
Anna Andersson Spader Dam Junior Flickor Final Junior Flick
Annie Jonsson BK Högland Junior Flickor Lördagen den 13 december 10:00
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Lördagen den 13 december 10:00
Annie Thorell Spader Dam Junior Flickor Final Junior Flick
Anton Ahlberg Tingsryd KK Junior Pojkar Lördagen den 27 december 10:00
Anton Ahlgren Team Clan BK Junior Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Anton Borg BK Femtionian Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Anton Gehlin AIK Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Anton Gehlin AIK Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Anton Olsson-Norberg BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Anton Persson Höganäs BC Ungdom Pojkar Lördagen den 13 december 10:00
Anton Persson Höganäs BC Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Anton Sandberg BK Loet Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Benjamin Hellström BC Pegasus Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 10:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Billy Ström Uppsala BC 90 Junior Pojkar Lördagen den 13 december 10:00
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Final Junior Flick
Cajsa Wegner BK Femtionian Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Carl Eklund IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Christoffer Cranser Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Christoffer Larsson BK Granen Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Clara Andersson Tollarps BK Ungdom Flickor Söndagen den 28 december 10:00
Clara Näslund Sundbybergs IK Ungdom Flickor Söndagen den 21 december 14:00
Clara Näslund Sundbybergs IK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Daniel Ljusberg BK Enjoy Junior Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Daniel Svahn BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
David Sandberg Skövde AIK BK Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 10:00
Edwin Larsson BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Eliaz Olsson BK Femtionian Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 10:00
Elisabeth Norkvist BK Force Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Ellen Ekholm Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Ellen Ekholm Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Ellen Ekholm Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Söndagen den 21 december 10:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Emelie Hult Spader Dam Junior Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Emelie Johansson BK Frisk Ungdom Flickor Lördagen den 20 december 10:00
Emelie Neidenmark BK Merci Ungdom Flickor Söndagen den 28 december 10:00
Emelie Tiveljung BK Merci Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Emil Brunn Ramstedt BK Rättvik Junior Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Emil Holmberg Bodens BS Ungdom Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Emma Kindstrand Örgryte IS BF Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Emma Lejman Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Söndagen den 28 december 14:00
Eric Nordström Västerås SK BK Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Erik Hermansson IKW/Köping BK Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Fanny Lindahl BajenFans BF Junior Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Fanny Lindahl BajenFans BF Junior Flickor Final Junior Flick
Fanny Lindahl BajenFans BF Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Felicia Svensson BK Högland Junior Flickor Söndagen den 28 december 10:00
Felicia Svensson BK Högland Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Felix Bergman Team Clan BK Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Felix Cederlund Sundbybergs IK Junior Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Filip Håkansson BK Frisk Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Filip Lindbjer BK June Junior Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Filip Lundmark BKF Falkenberg Junior Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Filip Thelander Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Filip Thelander Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Filip Thelander Sundbybergs IK Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Filippa Persson BK Femtionian Junior Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Fredrik Björklund Bollnäs BC (n) Junior Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Frida Granath Team X-Calibur BK Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Frida Nilsson Tollarps BK Junior Flickor Söndagen den 7 december 10:00
Gabriel Holmin BC Pegasus Junior Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Gustav Andersson Tollarps BK Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Gustav Forsman BK Norden Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Gustav Gunnarsson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Gustav Åkerman Tollarps BK Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Gustav Åkerman Tollarps BK Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Hampus Nilsson Örgryte IS BF Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 10:00
Hampus Nilsson Örgryte IS BF Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Hampus Wiklund Team Linköping BC Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Hanna Olsson BS Hässle Ungdom Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Hasse Norberg BK Frisk Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Henrik Eriksson BK Rättvik Junior Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Henrik Fredriksen-Ronnstam BK Allön Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Henrik Isberg Rigel BK/BENAB Junior Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Ida Andersson BK Högland Junior Flickor Lördagen den 13 december 10:00
Jakob Andersson BK Frisk Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Jakob Hogarth Tollarps BK Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Janina Lindberg BK Merci Junior Flickor Söndagen den 21 december 10:00
Jemima Lindroos Tollarps BK Ungdom Flickor Söndagen den 28 december 10:00
Jenny Eklund BK Granen Junior Flickor Lördagen den 6 december 14:00
Jenny Eklund BK Granen Junior Flickor Final Junior Flick
Jenny Wegner BK Femtionian Junior Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Jenny Wegner BK Femtionian Junior Flickor Final Junior Flick
Jenny Wegner BK Femtionian Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Jens Mårtensson Persson Tollarps BK Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Jesper Gren Stureby BK Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 10:00
Jesper Runbom Team Clan BK Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Jimmy Lundell BK Asterix Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Joakim Bruhns IK Sterling Ungdom Pojkar Lördagen den 13 december 14:00
Joakim Karlsson Stureby BK Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Joakim Trossvik AIK Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Joakim West Team Alingsås BC Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Joakim West Team Alingsås BC Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Joakim West Team Alingsås BC Junior Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Johan Berg BS Bockarna Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Johan Berg BS Bockarna Junior Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Johan Igelström BK Nobel Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Johan Igelström BK Nobel Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Johan Karlsson Zorrow Club Junior Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Johan Winlund BK Klossen Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Johanna Nilsson Tollarps BK Junior Flickor Söndagen den 7 december 10:00
Johanna Stål Åkeshovs BK Ungdom Flickor Söndagen den 21 december 14:00
Johanna Winlund BK Stjärnan Ungdom Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Johannes Fridlund Hebergs BS Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Johannes Magnusson Getinge Bowling BK Junior Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Johannes Svensson BKF Falkenberg Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Jonas Ganebring Vingåkers BK Junior Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Jonas Romberg Sjöberg BK Enjoy Junior Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Jonathan Eriksson BK Norden Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Jonathan Eriksson BK Norden Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Jonathan Eriksson BK Granen Junior Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Jonathan Hallberg Team Clan BK Ungdom Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Jonathan Hellström BC Pegasus Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 10:00
Jonathan Larsson BK Granen Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Jonathan Martinsson Team Clan BK Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 10:00
Jonel Lindroos Tollarps BK Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Judith Friman BK Högland Ungdom Flickor Söndagen den 28 december 14:00
Judith Friman BK Högland Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor Söndagen den 28 december 14:00
Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor Final Junior Flick
Katrin Jansson Spader Dam Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Kediga Ibrahim BK Bågen Ungdom Flickor Lördagen den 27 december 14:00
Kevin Lindbladh Höganäs BC Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Kim Fahlström Team Clan BK Ungdom Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Kim Nordin BK Triss Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Kristin Hellström BK Lin Ungdom Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Kristin Hellström BK Lin Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Kristoffer Persson BK Femtionian Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Kristoffer Persson BK Femtionian Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Leeo Kårvall BK Enjoy Junior Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Lina Hällgren BK Båken Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Linnéa Andersson BK Hallandia Ungdom Flickor Söndagen den 28 december 14:00
Linnéa Hedblom BK Lin Ungdom Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Linnéa Hedblom BK Lin Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Linnéa Hedblom BK Lin Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Linnéa Litchfield BS Hässle Junior Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Linnéa Lundman BK Domino Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Linnea Rundgren B-K Eva Junior Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Linnea Rundgren B-K Eva Junior Flickor Final Junior Flick
Linus Samuelsson Falu Bowlingklubb Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Linus Vedin Team Clan BK Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Final Junior Flick
Lisa Björklund Team X-Calibur BK Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Lisa Lindell BK Högland Junior Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Lisa Lundman BK Domino Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Junior Flickor Lördagen den 27 december 14:00
Liz Larsson B-K Eva Junior Flickor Lördagen den 13 december 10:00
Lucas Montin Domnarvets BS Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Lucas Widnemark BK Norden Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Ludvig Öhrvall IFK Göteborg Bowling Herr Ungdom Pojkar Lördagen den 13 december 10:00
Ludwig Ingerskog Bodens BS Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Ludwig Ingerskog Bodens BS Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Ludwig Ingerskog Bodens BS Junior Pojkar Lördagen den 13 december 10:00
Madelene Gullberg BK Femtionian Junior Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Junior Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Maja Öberg BK Prana Junior Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Malin Brodin Sundbybergs IK Junior Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Malin Gref Sundbybergs IK Junior Flickor Lördagen den 27 december 14:00
Marcus Hagstedt IFK Göteborg (n) Junior Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Maria Lindius AIK Ungdom Flickor Söndagen den 21 december 14:00
Maria Lindius AIK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Maria Lindius AIK Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Markus Lenefjäll BK Kaskad Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Martin Weidenborn Hebergs BS Junior Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Matheo Lidman Wåxnäs BC Ungdom Flickor Lördagen den 27 december 10:00
Matheo Lidman Wåxnäs BC Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Matheo Lidman Wåxnäs BC Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Matilda Carlsson Warpen BK Ungdom Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Mattias Johansson Pite BF Ungdom Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Max Andersson BK Tegnér Junior Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Max Håkansson Tollarps BK Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Mikaela Söderberg BK Enjoy Junior Flickor Söndagen den 7 december 14:00
Moa Ekström BK Brio Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Moa Jonsson Sandvikens AIK BK Ungdom Flickor Lördagen den 13 december 14:00
Moa Jonsson Sandvikens AIK BK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Moa Jonsson Sandvikens AIK BK Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
My Olsson BK Stjärnan Junior Flickor Lördagen den 27 december 14:00
Måns Håkansson BK Kronan Junior Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
Niklas Bermlid Zorrow Club Junior Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Olivia Wallentin B-K Eva Junior Flickor Söndagen den 21 december 14:00
Olle Åström BK Enjoy Junior Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Oscar Svensson BKF Falkenberg Ungdom Pojkar Lördagen den 6 december 10:00
Ossian Olsson BK Flash Ungdom Pojkar Måndagen den 29 december 14:00
Ottilia Gunnarsson BS Hässle Ungdom Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Ottilia Olsson BK Flash Ungdom Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Pavel Lehmbeck KFUM Bowling Karlskrona Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Petra Larsson Warpen BK Ungdom Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Pontus Andersson Team Clan BK Junior Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Robert Lindberg BK Jösse Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Söndagen den 21 december 10:00
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
Robert Lindberg BK Jösse Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Robin Hultsten BK Kaskad Junior Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Robin Hurtig BK Klossen Junior Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Robin Lundström Nordingrå BK Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Robin Skans Team Alingsås BC Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Samuel Mäkinen BK Bågen Junior Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Sandra Brännmo BK Enjoy Junior Flickor Söndagen den 7 december 14:00
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Måndagen den 29 december 14:00
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Final Junior Flick
Sandra Granfeldt BK Hallandia Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Sanna Näsman BK Enjoy Ungdom Flickor Söndagen den 7 december 14:00
Sanna Näsman BK Enjoy Ungdom Flickor Final Ungdom Flick
Sanna Näsman BK Enjoy Ungdom Flickor Ungdom Flickor Round Robin
Sara Almqvist BK Prana Junior Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Sara Nyberg Team Enköping BK Junior Flickor Lördagen den 13 december 10:00
Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Sebastian Skoglund Hammarby IF BF Ungdom Pojkar Lördagen den 27 december 14:00
Simon Hurtig BK Klossen Junior Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Simon Jansten-Kiuttu SS Bowlaren Ungdom Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Simon Nilsson BK Nobel Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Simon Nilsson BK Nobel Junior Pojkar Lördagen den 20 december 14:00
Sofia Berg BK Klossen Junior Flickor Söndagen den 14 december 14:00
Sofia Myllymäki Team X-Calibur BK Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
Sofia Nilsson Höganäs BC Junior Flickor Måndagen den 29 december 10:00
Sunny Östling Halmia BS Ungdom Flickor Lördagen den 6 december 14:00
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Söndagen den 7 december 14:00
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Final Junior Flick
Susanna Kiiskinen Västerås SK BK Junior Flickor Junior Flickor Round Robin
Teodor Samuelsson BK Örnen Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 14:00
Theo Stéen Halmia BS Ungdom Pojkar Lördagen den 6 december 14:00
Tim Göransson BK Triss Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar Final Junior Pojkar
Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar Junior Pojkar Round Robin
Timmy Fredriksson BK Full House Junior Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Tobias Weidenborn Hebergs BS Ungdom Pojkar Måndagen den 29 december 10:00
Tom Dahlberg BK Enjoy Junior Pojkar Söndagen den 7 december 14:00
Tomas Fredriksson BK Craft Junior Pojkar Söndagen den 14 december 14:00
Viktor Albihn BKF Falkenberg Junior Pojkar Söndagen den 21 december 14:00
Viktor Danielsson IKW/Köping BK Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Viktor Haglund BK Norden Junior Pojkar Lördagen den 20 december 10:00
Viktoria Nilsson Sundbybergs IK Junior Flickor Söndagen den 14 december 10:00
William Svensson BK Kaskad Ungdom Pojkar Söndagen den 28 december 10:00
William Svensson BK Kaskad Ungdom Pojkar Final Ungdom Pojk
William Svensson BK Kaskad Ungdom Pojkar Ungdom Pojkar Round Robin
Wilma Karlsson Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Lördagen den 20 december 14:00
Wilma Karlsson Team X-Calibur BK Ungdom Flickor Final Ungdom Flick